kurmaca dünyada gezintiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kurmaca dünyada gezintiler

forumumuzun reel politikle veya reel vesaireyle ilgisi yoktur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Özür Dileme Kültürü Üzerine
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:37 pm tarafından İnci

» Okumakta olduğumuz kitaplar
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:31 pm tarafından zerdalist

» İyi Cümlelerin Peşinde- BU BİR ZERDALİST FİLMİ OLABİLİR
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:28 pm tarafından zerdalist

» selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:17 pm tarafından İnci

» aklıma birşey gelmiyor
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:16 pm tarafından İnci

» Yakında Kanatlarım Çıkacak
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:09 pm tarafından Aral

» her gün yazacak iyi bir cümle olmayabilir. biz iyi cümleleri ömrümüz boyu uzun bekleyeceğiz.
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:36 pm tarafından Aral

» İLGİSİZ KONULARDA MASKULEN YANILGILAR VE GERÇEKLER
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:30 pm tarafından Aral

» ben darbeye darbe demem; darbe benim olmayınca! (honduras deneyimi)
varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:16 pm tarafından zerdalist

En iyi yollayıcılar
zerdalist
varolmanın dayanılmaz hafifliği I_vote_lcapvarolmanın dayanılmaz hafifliği I_voting_barvarolmanın dayanılmaz hafifliği I_vote_rcap 
İnci
varolmanın dayanılmaz hafifliği I_vote_lcapvarolmanın dayanılmaz hafifliği I_voting_barvarolmanın dayanılmaz hafifliği I_vote_rcap 
Aral
solitude
bedreddin(em)
hanımağa
Şahin
yâdigar
rodya

varolmanın dayanılmaz hafifliği

3 posters
YazarMesaj
zerdalist
Admin
zerdalist

varolmanın dayanılmaz hafifliği Empty
MesajKonu: varolmanın dayanılmaz hafifliği   varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 12:48 am

..................................................
http://yazyazbitmez.benimforum.org
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: varolmanın dayanılmaz hafifliği   varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 1:18 am

Milan Kundera.
Elif Şafak'ın son okuduğum kitabı Baba ve Piç'te Armanuş adlı ermeni kızın hayranı olduğu yazar.
Hatta Armanuş'un bir forumda kullandığı Madam Sürgün Ruhum (bayılmıştım bu ada) Milan Kundera karakterlerinden birinin adı.
Karakterine bulduğu isme bayıldıysam romanlarını nasıl severim kim bilir diye düşünüp listeme almama neden olmuştur.
Kitap listemdeki yerini bu şekilde aldığını bilseydi kahrından ölürdü heralde, ya da Elif Şafak'ı arayıp Allah razı olsun derdi Smile
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: varolmanın dayanılmaz hafifliği   varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 8:55 pm

madam sürgün ruhum...

ben de bayıldım bu ada..

hatta bunu duyunca kendi adım çok banal geldi...
http://yazyazbitmez.benimforum.org
solitude

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: varolmanın dayanılmaz hafifliği   varolmanın dayanılmaz hafifliği Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 9:54 pm

Yok böyle birşey..Ama olabilir de..'Yok'lar arasında 'var'lığınız o kadar 'yok' sayılır ki yoklara karşı çekilmez bir hafiflik duyabilirsiniz yürek çekiminize inat..Varlığınız ağırlaştıkça varmış gibi davranan bütün yoklar hafif çekmeye başlar..

varolmanın dayanılmaz hafifliği
1 sayfadaki 1 sayfası