kurmaca dünyada gezintiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kurmaca dünyada gezintiler

forumumuzun reel politikle veya reel vesaireyle ilgisi yoktur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Özür Dileme Kültürü Üzerine
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:37 pm tarafından İnci

» Okumakta olduğumuz kitaplar
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:31 pm tarafından zerdalist

» İyi Cümlelerin Peşinde- BU BİR ZERDALİST FİLMİ OLABİLİR
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:28 pm tarafından zerdalist

» selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:17 pm tarafından İnci

» aklıma birşey gelmiyor
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:16 pm tarafından İnci

» Yakında Kanatlarım Çıkacak
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:09 pm tarafından Aral

» her gün yazacak iyi bir cümle olmayabilir. biz iyi cümleleri ömrümüz boyu uzun bekleyeceğiz.
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:36 pm tarafından Aral

» İLGİSİZ KONULARDA MASKULEN YANILGILAR VE GERÇEKLER
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:30 pm tarafından Aral

» ben darbeye darbe demem; darbe benim olmayınca! (honduras deneyimi)
Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:16 pm tarafından zerdalist

En iyi yollayıcılar
zerdalist
Yakında Kanatlarım Çıkacak I_vote_lcapYakında Kanatlarım Çıkacak I_voting_barYakında Kanatlarım Çıkacak I_vote_rcap 
İnci
Yakında Kanatlarım Çıkacak I_vote_lcapYakında Kanatlarım Çıkacak I_voting_barYakında Kanatlarım Çıkacak I_vote_rcap 
Aral
solitude
bedreddin(em)
hanımağa
Şahin
yâdigar
rodya

Yakında Kanatlarım Çıkacak

3 posters
YazarMesaj
Aral
Admin

karakter
1.alan:

Yakında Kanatlarım Çıkacak Empty
MesajKonu: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 2:02 am

O kadar iyi olduğumu düşünüyorum yani.

Canım kendim,iyiki varım!
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 1:01 pm

Sevgili kendim,

Bugün de her günkü gibi çok iyi gördüm seni.

Hep böyle kal.

k.i.b. öptüm bye
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 1:59 pm

bence de iyi ki varsın sevgili "kendisi".

seni hep böyle iyi görmek istiyorum.

tamam? (-mı eki yok)
http://yazyazbitmez.benimforum.org
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 6:30 pm

?
Neler oluyor Aral ?
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 6:32 pm

Ben de tam aksine , kendimi hain gibi hissediyorum. Diğer forumu bozuldu düzelmiyor diye koyverduk gitti. Sad Sanki yazıştığımız konuları öksüz bırakıp kaçtık Sad
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 6:40 pm

Buradan çıkarılacak ders nedir ?

( Mesleki deformasyon. Oğluma doğumgününde kavanozda balık gelmiş, hediye. Video çekimini izlerken farkettim. 10 kadar ve el kadar çocuklara " Bu balık nerde yaşıyooooor ? - Akvaryumdaaaa " dedirtene kadar, kavanozun ambalajını açmamışım. Hani fırsat eğitimi şeysi. Yahu, bi bırak di mi ? Di.

Hah, şimdi de bu eski forumumuzdan ayrılma olayımızdan çıkarılacak ders nedir diye de sordum tam oldu. Anahtar kelime veriym mi ? Sosyalizm. Eevet nedir ? )
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 12:59 pm

beklemekten kapılar çatlayacak.

gerek yoktur oysa...
zaman tanrı gibidir. kapıları tutsak da boşuna beklemeler. giden gidecek kalan kalacaktır.

bize de gereksiz yanmak düşecektir. yanmayalım artık. başlıklar öksüz değil.

olmanın ve oldurmanın bir zamanı vardır.

mezar kazıcısı değiliz sonuçta...

veee. her şey yolunda...
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 1:12 pm

Bir şey olduğu yok İnci'm. Sıkıntıdan. Moral verdim kendime.
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 10:14 pm

Forumda 5 kişi olunca böyle kendin yaz kendin cevapla Smile

Forumdan neden ayrıldık ? Çünkü bozuldu ve sahibi de gelip onarmadı. Forum hepimizindi. Thatcher'ın bir lafı vardır, sosyalizm hakkında. Herkesin olan şey hiç kimsenindir diyor : Oysa bir şeyin ( devlet yönetiminin ya da fabrikaların "birinin" olması gerekir ki, işlesin, yürüsün. Smile

Forum hepimizin olunca pek iyi idi hoş idi, ama bozulunca kimsenin ya da hepimizin olan bu forum tüm emeğimizle birlikte battı.

Bozulmayan forum istiyoruz diye bağırmayı biliyoruz ancak. Smile
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:40 am

teacher doğru demiş mi diyeceğiz şimdi? Smile
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 10:38 pm

aral. naber? yoksun mu? (maksat doya doya imla hatalı, yazım hatalı cümle kuralım. Smile başka yerde kurunca herkes aslan kesiliyor)
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:42 pm

Zerdali benim değil de senin kanatların kesin çıkacak bu gidişle. Sabrına hayranım arkadaşım. Evet,iyi bir bekleyensin.
(İmla hatası yap;ama giderken topla da git. Forumu dağınık bırakma.Smile)
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Yakında Kanatlarım Çıkacak   Yakında Kanatlarım Çıkacak Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:09 pm

Bozulmayan trafo,kopmayan internet bağlantısı istiyorum. Bozulunca anında onarılan kopunca hemen bağlanabilene de razıyım. İsteyenin bir yüzü.

Yakında Kanatlarım Çıkacak
1 sayfadaki 1 sayfası