kurmaca dünyada gezintiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kurmaca dünyada gezintiler

forumumuzun reel politikle veya reel vesaireyle ilgisi yoktur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Özür Dileme Kültürü Üzerine
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:37 pm tarafından İnci

» Okumakta olduğumuz kitaplar
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:31 pm tarafından zerdalist

» İyi Cümlelerin Peşinde- BU BİR ZERDALİST FİLMİ OLABİLİR
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:28 pm tarafından zerdalist

» selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:17 pm tarafından İnci

» aklıma birşey gelmiyor
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:16 pm tarafından İnci

» Yakında Kanatlarım Çıkacak
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:09 pm tarafından Aral

» her gün yazacak iyi bir cümle olmayabilir. biz iyi cümleleri ömrümüz boyu uzun bekleyeceğiz.
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:36 pm tarafından Aral

» İLGİSİZ KONULARDA MASKULEN YANILGILAR VE GERÇEKLER
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:30 pm tarafından Aral

» ben darbeye darbe demem; darbe benim olmayınca! (honduras deneyimi)
Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:16 pm tarafından zerdalist

En iyi yollayıcılar
zerdalist
Özür Dileme Kültürü Üzerine I_vote_lcapÖzür Dileme Kültürü Üzerine I_voting_barÖzür Dileme Kültürü Üzerine I_vote_rcap 
İnci
Özür Dileme Kültürü Üzerine I_vote_lcapÖzür Dileme Kültürü Üzerine I_voting_barÖzür Dileme Kültürü Üzerine I_vote_rcap 
Aral
solitude
bedreddin(em)
hanımağa
Şahin
yâdigar
rodya

Özür Dileme Kültürü Üzerine

2 posters
YazarMesaj
İnci
Admin

karakter
1.alan:

Özür Dileme Kültürü Üzerine Empty
MesajKonu: Özür Dileme Kültürü Üzerine   Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 12:36 pm

Öncelik ve zaman ve hatta dahiliyet sırasına konmalı mıdır ?
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: Özür Dileme Kültürü Üzerine   Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:45 pm

yok. aklına esiş sırasına riayet edilmelidir.
http://yazyazbitmez.benimforum.org
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Özür Dileme Kültürü Üzerine   Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:35 pm

1. Özür dileme büyük ölçüde bir hiristiyan inancı ve geleneği olan günah çıkarmaya dayanıyor.Günah çıkaran - suçuyla yüzleşen - günahının ağırlığından kurtulur. Biz iç de hristiyan değil müslüman olduğumuz için, özürdilemeye pek de yatkın değiliz.Hiç de yatkın değiliz.

Özür dilemediğimiz gibi, bir de özür durumunu oluşturanları bizi bu durumda bıraktıkları için özür dilemeye zorlamaya niyetimiz var.

ÖLDÜYSEN ÖLDÜN KARDEŞİM. ÖLDÜM ÖLDÜM DİYE ADAMI HASTA ETME !
http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?viewid=145503
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Özür Dileme Kültürü Üzerine   Özür Dileme Kültürü Üzerine Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:37 pm

2. Ha bak linç kültürü dersen varız.

Linç kültürü üzerine yazmak isteyen var mı ?

Özür Dileme Kültürü Üzerine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ilham üzerine