kurmaca dünyada gezintiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kurmaca dünyada gezintiler

forumumuzun reel politikle veya reel vesaireyle ilgisi yoktur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Özür Dileme Kültürü Üzerine
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:37 pm tarafından İnci

» Okumakta olduğumuz kitaplar
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:31 pm tarafından zerdalist

» İyi Cümlelerin Peşinde- BU BİR ZERDALİST FİLMİ OLABİLİR
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:28 pm tarafından zerdalist

» selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:17 pm tarafından İnci

» aklıma birşey gelmiyor
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:16 pm tarafından İnci

» Yakında Kanatlarım Çıkacak
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:09 pm tarafından Aral

» her gün yazacak iyi bir cümle olmayabilir. biz iyi cümleleri ömrümüz boyu uzun bekleyeceğiz.
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:36 pm tarafından Aral

» İLGİSİZ KONULARDA MASKULEN YANILGILAR VE GERÇEKLER
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:30 pm tarafından Aral

» ben darbeye darbe demem; darbe benim olmayınca! (honduras deneyimi)
Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:16 pm tarafından zerdalist

En iyi yollayıcılar
zerdalist
Okumakta olduğumuz kitaplar I_vote_lcapOkumakta olduğumuz kitaplar I_voting_barOkumakta olduğumuz kitaplar I_vote_rcap 
İnci
Okumakta olduğumuz kitaplar I_vote_lcapOkumakta olduğumuz kitaplar I_voting_barOkumakta olduğumuz kitaplar I_vote_rcap 
Aral
solitude
bedreddin(em)
hanımağa
Şahin
yâdigar
rodya

Okumakta olduğumuz kitaplar

3 posters
YazarMesaj
İnci
Admin

karakter
1.alan:

Okumakta olduğumuz kitaplar Empty
MesajKonu: Okumakta olduğumuz kitaplar   Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 10:41 pm

Bartelemous'un öğretisi mi ne , gayet zottiri bir kitap okuyorum. Kişisel gelişim kitabı. Yüzde yüz düşünce gücünden 1 numara büyük. neden okuyorum : arkadaşım getirdi, kıramadım, oku gitsin, hem belki kavga edecek bir iki mevzu çıkar diye düşündüm.

Bir de Dan Brown'un yeni kitabı yayınlanmış, bu yakınlarda onu okuyacağım.
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Okumakta olduğumuz kitaplar   Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:44 pm

Aşk'ı bitiremedim hala.Noluyor bana dersiniz Sad
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Okumakta olduğumuz kitaplar   Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:16 pm

Korkulacak bir şey yokmuş. Bitti kitap. Otopsi için hazırım.
Zerdali neşteri ver.
İnci neşteri al.
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: Okumakta olduğumuz kitaplar   Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:15 pm

Dan Brown un yeni kitabı salı günü çıkıyordu. Çıkmıştır.

Uyku İmparatorluğu adında nefisbir kitap okudum. Alıklar Birliği adlı nefis başka bir kitapla devam ediyorum.Can yayonları.Her zamanki favorim.
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: Okumakta olduğumuz kitaplar   Okumakta olduğumuz kitaplar Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:31 pm

BİR AYLIK FAAİLET RAPORU

olasılıksız, adam fawer
bab-ı esrar, ahmet ümit
selahaddinin kitabı, tarık ali
yalancı tanıklar kahvesi, vedat türkali

NOT: ayrıntı yazarım sonra. Smile
http://yazyazbitmez.benimforum.org

Okumakta olduğumuz kitaplar
1 sayfadaki 1 sayfası