kurmaca dünyada gezintiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kurmaca dünyada gezintiler

forumumuzun reel politikle veya reel vesaireyle ilgisi yoktur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Özür Dileme Kültürü Üzerine
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:37 pm tarafından İnci

» Okumakta olduğumuz kitaplar
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:31 pm tarafından zerdalist

» İyi Cümlelerin Peşinde- BU BİR ZERDALİST FİLMİ OLABİLİR
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:28 pm tarafından zerdalist

» selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:17 pm tarafından İnci

» aklıma birşey gelmiyor
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:16 pm tarafından İnci

» Yakında Kanatlarım Çıkacak
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:09 pm tarafından Aral

» her gün yazacak iyi bir cümle olmayabilir. biz iyi cümleleri ömrümüz boyu uzun bekleyeceğiz.
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:36 pm tarafından Aral

» İLGİSİZ KONULARDA MASKULEN YANILGILAR VE GERÇEKLER
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:30 pm tarafından Aral

» ben darbeye darbe demem; darbe benim olmayınca! (honduras deneyimi)
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:16 pm tarafından zerdalist

En iyi yollayıcılar
zerdalist
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. I_vote_lcapselam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. I_voting_barselam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. I_vote_rcap 
İnci
selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. I_vote_lcapselam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. I_voting_barselam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. I_vote_rcap 
Aral
solitude
bedreddin(em)
hanımağa
Şahin
yâdigar
rodya

selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.

+4
bedreddin(em)
Aral
İnci
zerdalist
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
zerdalist
Admin
zerdalist

selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Empty
MesajKonu: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 12:29 am

ama ankara'yı da severim. Smile
http://yazyazbitmez.benimforum.org
inci
Misafir

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 11:43 pm

Selam. Ben de İzmir'i severim. İstanbul'a da itirazım yoktur.
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 9:35 am

adam doğumhanenin kapısında doğacak çocuğun müjdesini verecek hemşireyi beklemektedir. hemşire nihayet çıkar ve adama sorar: "kız mı olmasını istersiniz erkek mi?" adam hemen, "erkek" der. hemşire dudaklarını büzerek, "ne yazık ki bir kız çocuğunuz oldu" deyince, adam: "olsun, zaten biz eşimle hep ikinci ihtimal olarak kız çocuğu istemişizdir" der. sanki başka bir ihtimal varmış gibi...

ben de üçüncü ihtimal olarak hep izmir'i sevmişimdir.
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 4:16 pm

baktım herkes başka isim almış. kıskandım. yeni isim taktım kendime. laciverdi
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 6:54 pm

Ama başlığın adı " selam, ben zerdalist "

Smile
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 6:57 pm

Moderatörü, " İnci Aral " olan bir forumun sırtı yere mi gelir ? Smile
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 9:37 pm

zerdalist. başlığı da değiştirebilirdim ama böyle daha iyi. bence yani...

"inci" "aral" dikkat etmemiştim hiç. Smile
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:37 pm

benim de içime sinmemişti.

dönüyor olmak, kötü bir istikamete olmadığı sürece fena değildir.

mahlasımı geri aldım.
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 10:30 am

İnci Aral !
kasıt var derim ben bu işte Very Happy
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:54 pm

bence de kasıt var. "mor" geldi aklıma.
Aral
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 12:33 am

bedreddin(em) hoş geldiniz.
kamuflaj giydiğinizden midir nedir tanıyamadım.
kısaca kendinizden bahseder misiniz? Smile

En son Aral tarafından Ptsi Ara. 01, 2008 4:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bedreddin(em)

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 3:43 pm

öncelikle gerçektende çok hoş geldim. hoşbuldukta diyelim.. kamuflajlı olmak bi başka olmak demektir. kamuflajımı çakarmaya niyetim yok ama beni tanımıyorsunuz. bundan emin olabilirsiniz. foruma bi köprü sayesinde ulaştım. paylaşımlarda bulunma durumumda olacak. herkese sevgiler..
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 5:36 pm

Bedrettin hoş geldin.
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 12:47 pm

1. sizi tanımayacağımızdan o kadar da emin olmayın.
2. bizim paranoyak oluşumuz takip edilmediğimiz anlamına gelmez.
3. annemiz, tanımadıklarınızla konuşmayın demişti çok zaman önce. bakmayın konuştuğumuza... -kendi adıma- her an hır çıkarabilirim.
4. torlak kemal ile börklüce mustafa nerde?
5. önce onlar gelecekti. siz nerden çıktınız?
6. buyrun. kavga edeceğiz.
7. şaka yapmıyorum.
bedreddin(em)

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 1:22 pm

öncelikle şaka anlayışına kayıtsız kalmak elde değil zerdali bounce börklüce mustafa ve torlak kemalin işi mişi çıktı galiba. hep böyle yapar keratalar. beni tanımak zordur. biraz kıcık+iyi kavga eden biriyim. ama huyum kurusun bu tür karşılaşmalarda hep light tarafım ağır basıyor ve kavgadan cayıyorum. (korktuğumda söylenebilir ama bana karşı söyleme utanırım valla-aramızda kalsın-) beni tanımaya tam kararlı ve donanımlı bir şekilde yeltendiğinde sana kendim hakkımda yazacağım bir kaç pratik bilgi referans olsun..
1- çok yakışıklıyım Cool
2- patavatsızım+nasıl patavatlı olunur bilmiyorum doğrusu
3- anlatımım karmaşık ve sözcüklere hakimiyetim zayıftır
4- ayıptır söylemesi- ki ayıpsa söyleme diyeceksiniz ama...- imzam çok güzeldir.
5- turgut uyar ve ece ayhanı çok sever, gülay dinler ve kendimde iyi şarkı söylerim. bi tane söyleyeyim isterseniz Razz
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 7:21 pm

1. torlak kemal ve börklüce mustafa'ya kullandığın jargon hiç hoşuma gitmedi. bence kendinden utanmalısın.

2. light takılırsan fena çarpılırsın. (bunu tehdit olarak alabilirsin)

3. referenslarını yazabilrsin.

4. çok mu yakışıklısın? brad pitt olsan da boşuna. sana aşık olma olasılığım yüzde 0.

5. patavatsız mısın? sana bir patavat uydurmak gerek.

6. gramer çalışalım senlen. olur mu?

7. turgut uyar, ece ayhan ve gülay'a eyvallah. bilahare yani..

8. angelina jolie olmadığına üzüldüm bak. Smile
hanımağa

hanımağa

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 7:45 pm

tanıdıklara selam tanımadıklara merhaba...kendimi kıyafet balosunda hissettim.sıkılında çıkarın maskeleri emi...
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:53 pm

mükerrer olsa da hoşgeldin hanımağa. hiç değşmemişsin. ya da seni öyle mi görmek istedim, ne?
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:05 pm

Hanımağa'm hoş geldin.
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:05 pm

Beni tanıyo musun ? Smile
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:07 pm

bu da sorulur mu yani inci? hem gider isem bu il sana yurt olsun. hem de tanıyo musun beni?
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:27 pm

Sad Hadi ya. Tanır mı diyosun ?

İnsan dostunu virgülü koyuşundan bile tanır. Takıldığı yerlerden. Hiç takılmadığı yerlerden. Sussam, susuşumdan. Tanır insan dostunu.
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:28 pm

tanır tabi. bu kesin. Smile
İnci
Admin

karakter
1.alan:

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:32 pm

Bu kamelyanın etrafına birkaç yasemin dikelim. Mis gibi koksun.
zerdalist
Admin
zerdalist

MesajKonu: Geri: selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.   selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i. Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:33 pm

iyi. fikri gelen pratikle de mesuldür. kolay gelsin inci. Smile

bana bakma, anlamam pek.

selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» İyi Cümlelerin Peşinde- BU BİR ZERDALİST FİLMİ OLABİLİR