kurmaca dünyada gezintiler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kurmaca dünyada gezintiler

forumumuzun reel politikle veya reel vesaireyle ilgisi yoktur.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Özür Dileme Kültürü Üzerine
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:37 pm tarafından İnci

» Okumakta olduğumuz kitaplar
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:31 pm tarafından zerdalist

» İyi Cümlelerin Peşinde- BU BİR ZERDALİST FİLMİ OLABİLİR
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:28 pm tarafından zerdalist

» selam, ben zerdalist. istanbul'un ist'i.
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:17 pm tarafından İnci

» aklıma birşey gelmiyor
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 9:16 pm tarafından İnci

» Yakında Kanatlarım Çıkacak
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:09 pm tarafından Aral

» her gün yazacak iyi bir cümle olmayabilir. biz iyi cümleleri ömrümüz boyu uzun bekleyeceğiz.
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:36 pm tarafından Aral

» İLGİSİZ KONULARDA MASKULEN YANILGILAR VE GERÇEKLER
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 11:30 pm tarafından Aral

» ben darbeye darbe demem; darbe benim olmayınca! (honduras deneyimi)
yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 9:16 pm tarafından zerdalist

En iyi yollayıcılar
zerdalist
yoklama defteri - Sayfa 2 I_vote_lcapyoklama defteri - Sayfa 2 I_voting_baryoklama defteri - Sayfa 2 I_vote_rcap 
İnci
yoklama defteri - Sayfa 2 I_vote_lcapyoklama defteri - Sayfa 2 I_voting_baryoklama defteri - Sayfa 2 I_vote_rcap 
Aral
solitude
bedreddin(em)
hanımağa
Şahin
yâdigar
rodya

yoklama defteri

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
zerdalist
Admin
zerdalist

yoklama defteri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: yoklama defteri   yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 7:07 pm

öğretmen yol için gereklidir. yol aşıldı mı öğretmene duyulan ihtiyaç da biter.

öğretmen sade yol arkadaşına dönüşmemişse eğer.
http://yazyazbitmez.benimforum.org
zerdalist
Admin
zerdalist

yoklama defteri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: yoklama defteri   yoklama defteri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 10:36 pm

burdayım.
http://yazyazbitmez.benimforum.org

yoklama defteri
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2